Wycieczka do Parku Świtego Mikołaja

Opublikowano w Tęczowe nutki

 

 

Wycieczka organizowana przez nasze przedszkole odbyła się 01.12.2017r.

 

Dzieci udały się do Parku Świętego Mikołaja w Zatorze. Przed wyjazdem wszyscy zjedli śniadanie, a także nauczyli się piosenki o Świętym Mikołaju.

 

Na miejsce przybyliśmy około godziny 13.30. Przed wejściem do Parku przywitała nas Pani Przewodnik i zaprosiłado udziału w korowodzie Świętego Mikołaja. Dzieci spotkały bohaterów ze swoich ulubionych bajek - Królewnę Śnieżkę, Krasnoludka, Tygryska, Wilka, Hugo, Myszkę Miki , Babę Jagę.Niezwykłą podróż zaczęliśmy od obejrzenia domu lalek Barbie, następnie obejrzeliśmy piernikową chatkę Baby Jagi, wnętrze pałacu Śpiącej Królewny, a także domek 7 koźlątek. Między drzewami ukryte były postacie z licznych bajek : Shrek, Kot w Butach, Osioł, Bob Budowniczy, Królowa Śniegu i wiele innych. Największą atrakcją dla dzieci było spotkanie się ze Świętym Mikołajem, więc ruszyliśmy w kierunku jego domu. Na miejscu przywitał nas Aniołek, który pomagał rozdawać prezenty naszym przedszkolakom. Dzieci były zachwycone ‘prawdziwym’ Świętym. Była to niezapomniana wycieczka, która dostarczyła „Tęczowym Nutkom” wielu wrażeń.